ANGEL fotoštúdio

  • Fotografovanie
  • Profi vizáž
  • v Bratislave
  • top kvalita
  • a spokojnosť
#Fotograf Bratislava #Fotoštúdio Angel Bratislava #Fotografka Angelika

Ahoj volám sa Angelika,
Som fotografka v Bratislave

Viem vám vytvoriť originálny sexy dar pre partnera vo forme fotobooku alebo krátkeho videa, kde zažiarite ako playmate aj vy!

Vo svojej fotografii sa zameriavam na zachytávanie skutočných emócií a vytváranie úžasných portrétov počas fotenia a natáčania. Rada experimentujem a každú fotografiu vnímam ako samostatné majstrovské dielo. Hľadali ste na google  (Fotograf Bratislava)? Nehľadajte a dohodnite si stretnutie ešte dnes. Objednávky fotenia sú aktualizované denne.

Pozrite si prosím podrobne moje portfólio a ak sa cítite oslovení, neváhajte ma kontaktovať.

Fotograf Bratislava - Fotografka Angelika z Bratislavy - PONUKA
Vytvorím originálny sexy dar pre partnera vo forme fotobooku
alebo videa, a vy fakt zažiarite!

Prečo sa rozhodnúť pre mňa?

všetci ste unikát

Verím v staromódny dobrý zákaznícky servis. Moja firma nie je bežiaci pás, bude vám venovaná pozornosť, ktorú si zaslúžite. Milujem prácu so svojimi rodinami, a preto sa ku mne mnohí z nich rok čo rok vracajú.

tiež som mama

Takže mám trpezlivosť, ktorá s tým prichádza! Znamená to, že deťom rozumiem a dokážem z nich dostať to najlepšie. Tiež viem, aké to je ako rodiča, keď sa vaše batoľa rozhodne vyvolať záchvat hnevu!

PRÁCA MA BAVÍ

Viem, že pre niehoho je rodinné fotenie skľučujúce, takže sa postarám o to, aby boli moje fotenia čo najpohodlnejšie a najzábavnejšie. Deti sa o tom budú rozprávať po zvyšok dňa a ocko prizná, že to bolo celkom fajn!

Zjednodušujem to

Viem, že chcete pokračovať vo svojom dni, takže pracujem rýchlo a zaisťujem, aby som zachytila skvelú sadu obrázkov v priebehu približne 60-90 minút. Nemusíte sa potom zúčastniť prehliadky; namiesto toho budete mať online galériu, ktorú si môžete pozrieť vo svojom voľnom čase a zdieľať ju s rodinou a priateľmi.

Môj štýl

Jedným z hlavných dôvodov, prečo si vybrať fotografa, je jeho štýl a to, či je pre vás ten pravý. Môj štýl bol opísaný ako prirodzený, krásny, výrazný a evokujúci. Rada zachytávam vašu rodinu len tak, ako ste vy, v krásnom prostredí. Viem aj z detí dostať to najlepšie, a tak ich prinútim, aby mne (a môjmu fotoaparátu) ukázali svoju skutočnú osobnosť.

Mám skúsenosti

podnikám už takmer 18 rokov a nafotila som viac ako 800 rôznych klientov a rodín. V mojej galérii fotoštúdia môžete vidieť ukážky mojich foto prác v štýle glamour foobook, fashion, reportáž, rodinné foto, tehotenské a párové foto, fotky detičiek i fotobookov pre budúce modelky. Znamená to, že mám veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa ku mne opakovane vracajú..

#glamour #tehotenstvo #akty #fashion #páry #rodina #bäbatká #boudoir

Ponúkam profesionálne
fotografické služby

V mojej galérii fotoštúdia môžete vidieť ukážky mojich foto prác v štýle glamour foobook, fashion, reportáž, rodinné foto, tehotenské a párové foto, fotky detičiek i fotobookov pre budúce modelky.

Ponúkam Vám profesionálne fotografické služby v Bratislave a okolí za výborné ceny a cenník fotografických služieb v porovnaní s konkurenciou v Bratislave a v zahraničí. V cenách fotografických služieb je už zahrnutá kompletná vizáž i styling, postprodukcia fotografií v Adobe photoshope CC, farebné i čiernobiele verzie retušovaných záberov v plnom rozlíšení a všetky nafotené surové fotky ako bonus zdarma!

Profesionálnej fotografii sa venujem od roku 2007 a do fotenia vkladám nielen odborné oko a skúsenosti, ale aj emócie a empatiu. Ako fotograf individuálne pristupujem ku každému foteniu a zakladám si na budovaní stálej klientely.

Okrem bežných zákaziek pravidelne spolupracujem napríklad s reklamnými agentúrami, internetovou televíziou Huste TV, fotila som pre časopis Playboy i spoločnost McDonald´s Slovensko, a mnohé iné.